Pension leží v klidném místě centra města Olomouc, poblíž Horního a Dolního náměstí. Pension má kapacitu 9 lůžek. Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích a dvou třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT-TV, rychlovarnou konvicí. V našem pensionu můžete využívat bez omezení WiFi internet

Starobylé město Olomouc leží v srdci oblasti zvané Haná. Patří mezi nejvýznamnější městské památkové rezervace. Také je důležitou obchodní křižovatkou. Olomouc je sídlem moravského biskupství a arcibiskupství, rodištěm a působištěm mnoha známých osobností. Je zde mnoho církevních památek. Mezi nejstarší a nejvýznamnější patří katedrála sv. Václava, chrám Panny Marie Sněžné, chrám sv. Michala, katedrála sv. Mořice, kaple sv. Sarkandra, bývalý Dominikánský klášter, klášter Hradisko, Arcibiskupský palác, poutní chrám Navštívení Panny Marie na Sv. Kopečku a další. Od roku 2000 patří Olomouc mezi památky UNESCO a to díky baroknímu Čestnému sloupu Nejsvětější Trojice, který je svou výškou 35 metrů jedním z nejvyšších v českých zemích.

Kontakt: Pension Na hradbách, Eva Veverková, Hrnčířská 3, 772 00 0lomouc,
Tel./fax: + 420 585 233 243, mobil: + 420 602 755 848, mobil: + 420 602 755 847,
Skype: nhpension, email: rezervace@nhpension.eu

Vybavení pokojů: WC, sprcha, TV/satelit, chladnička, varná konvice, internet

Dostupná zařízení: Restaurace, denní bar, noční bar, vinárna, pivnice, kavárna, diskotéka, obchody, kino, kadeřnictví, kosmetika, fitnes, tenis, minigolf, kulečník.

Ostatní služby: Úschova cenných předmětů.

Poloha: Czech republic, střední Morava, orientační mapka...

Ceny ubytování: Pro aktuální ceny klikněte zde.